piątek, 10 czerwca 2011

Spotkanie z Egzorcystą

Ksiądz Rufus Pereira jest księdzem katolickim, egzorcystą z Bombaju w Indiach. Prowadzi swą działalność na całym świecie, wygłaszając konferencje, publikując artykuły i książki z dziedziny duchowości i walki duchowej. Jest animatorem ruchu angażującego ludzi świeckich w posługę uzdrawiania i uwalniania. W sobotę w Gdańsku Matemblewie odbędzie się z nim spotkanie modlitewno-ewangelizacyjne.
darmowy hosting obrazków

Był redaktorem wydawanego w Indiach miesięcznika Charisindia, poświęconego odnowie charyzmatycznej. W 1994 roku został wybrany wiceprzewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. W roku 1995 zainicjował działalność Międzynarodowego Stowarzyszenia Posługi Uwalniania. Od 1997 roku jest członkiem międzynarodowej Katolickiej Charyzmatycznej Rady Odnowy, jako następca ojca Emiliena Tardifa.

Czytaj więcej o Ks. Pereira, patrz tutaj.

Otwarte spotkanie modlitewno-ewangelizacyjne "Jezus - uzdrowiciel mojej osoby" odbędzie się w najbliższą sobotę 11 czerwca br. w Gdańsku Matemblewie, polana przy Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej, ul. Matemblewska 9.
darmowy hosting obrazków

Plan spotkania:

8.45 - Różaniec
9.00 - Zawiązanie wspólnoty
9.15 - Blok modlitewny
10.15 - Blok konferencyjny
12.30 - Przerwa
13.45 - Modlitwa o uwolnienie
15.15 - Przygotowanie do Eucharystii
15.30 - Eucharystia
17.00 - Zakończenie

Na spotkanie należy zabrać: krzesełko lub karimatę do siedzenia, ubranie stosowne do pogody, nakrycie głowy oraz parasol. Wstęp wolny.

Polecam również film z zapisem modlitwy prowadzonej przez ks. Rufusa Pereire, patrz poniżej:(Maro)

[Fot. Archiwum]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz