poniedziałek, 15 czerwca 2009

Promocja książki S. Cenckiewicza w Gdyni

Klub "Gazety Polskiej" w Gdyni zaprasza na spotkanie z dr Sławomirem Cenckiewiczem promujące jego najnowszą książkę „Śladami bezpieki i partii. Szkice- Źródła – Publicystyka”. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca 2009 o godz. 17:30 w Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1.

darmowy hosting obrazków
„Śladami bezpieki i partii. Rozprawy – Źródła – Publicystyka” - to nowa książka dr Sławomira Cenckiewicza, znanego czytelnikom przede wszystkim z wydanej wspólnie z Piotrem Gontarczykiem, przed rokiem, głośnej książki. „SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii” (Wydawnictwo IPN, Gdańsk-Warszawa-Kraków 2008).
Wchodzący przed dwoma tygodniami do księgarń, obszerny tom Śladami bezpieki i partii jest niejako kontynuacją zbioru Oczami bezpieki (Kraków 2004). Przyświeca mu ten sam pomysł – chęć zebrania w jednym tomie najważniejszych tekstów autora z ostatnich lat, rozproszonych po różnych czasopismach naukowych, pracach zbiorowych oraz gazetach i tygodnikach. Zostały one jednak poprawione i uzupełnione, przez co stały się bardziej aktualne. O samej książce, pisałem już wcześniej, patrz tutaj.

darmowy hosting obrazków
Gdyńskie spotkanie z autorem książki poprowadzi politolog i dziennikarz Adam Chcielecki. Podczas promocji będzie również można nabyć książkę. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych.
Polecam również zapis wideo ze spotkania z dr Cenckiewiczem w Kielcach, patrz poniżej:
Sławomir Cenckiewicz w Kielcach cz I


Sławomir Cenckiewicz w Kielcach cz II


Sławomir Cenckiewicz w Kielcach cz III


Sławomir Cenckiewicz w Kielcach cz IV

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz